Informace o nás

Najdete nás v prostorách areálu TJ Slavia VŠ v Borském parku, konkrétně v nejspodnějším části tohoto rozsáhlého sportovního komplexu s přístupem jak přes sportovní areál, tak samostatným vstupem z Borského parku.

Návštěvníkům nabízíme sportovní vyžití a samozřejmě zábavu nikoliv na 18 ti drahách, jak je jinde zvykem, ale na 22 drahách, což je v Čechách možnost nevídaná.

Ke hře lze zapůjčit 3 druhy holí od klasického „kladiva“ a „hokejky“ až po možnost golfového putteru. Součástí zapůjčené výbavy jsou samozřejmě 2 typy míčků – jeden měkčí surový, druhý tvrdý tz. „vroubkáč“.

Všem příchozím, kteří budou mít zájem, rádi vysvětlíme základní pravidla tohoto velmi zajímavého sportu.   

Pokud by měl někdo z příchozích zvídavější dotazy k tomuto sportu, jsme ochotni je zodpovědět každé úterý a čtvrtek cca od 16.00, kdy probíhají tréninky hráčů MGC Plzeň.

V tomto krásném přírodním areálu dále nabízíme možnost občerstvení v našem klubovém zařízení a zároveň možnost pořádání jak soukromých, tak i firemních akcí, včetně grilování a otevřeného ohniště cca pro 50 osob.

Historie projektu

V roce 2012 jsme konečně spustili tyto webové stránky věnované nejen nadšencům tohoto velmi zajímavého sportu, ale i široké veřejnost věnující se ve volných chvílích této oblíbené zábavě.