Aktuality

22.7.2024

V Praze na hřišti Tempo Praha proběhlo letošní „Mistrovství ČR“ v mini golfu ve hře na rány a jamky. Zúčastnilo se celkem 103 hráčů a hráček z celé republiky. Z našeho klubu se zúčastnili 3 hráči a 1 hráčka. Od soboty jsme všichni poctivě trénovali, abychom se co nejlépe seznámili s oběma hřišti. Někdy to bylo dost úmorné. Počasí, tak jako tradičně bylo pěkné, teploty stoupaly přes třicet stupňů. Každý hledal nějaké schování, museli jsme dodržovat pitný režim. 

Určitě jsme dosáhli dvou krásných úspěchů. Ten největší, máme titul Mistra ČR v kategorii seniorky 2. Zvítězila Eva Macourová  výkonem 229 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na krásném čtvrtém místě Lumír Benda krásným výkonem 215 úderů. Pouhé 2 údery mu chyběli k rozstřelu o třetí místo. Sice bramborová medaile, ale krásný úspěch. Oběma, zvláště naší Evě gratulujeme!!! Zbývající dva naši účastníci startovali v kategorii senioři 2. Jaroslav Havel dosáhl výkonu 249 úderů, skončil na patnáctém místě. Jaroslav Moutvička dosáhl výkonu 262 úderů, skončil na dvacátém prvním místě. Také oběma Jardům gratulujeme.

Lumír Benda a Eva Macourová postoupili do sobotního K.O. systému. Lumír Benda postoupil do druhého kola, kde vypadl s Dominikem Bertelsem z Hradce Králové poměrem 4 : 3. Eva Macourová ke K.O. seystému nanestoupila.

Nyní si od mini golfu odpočineme a 1.září nám začíná nová ligová sezóna BT turnajem ve Františkových Lázních. Týden před BT turnajem jsou dva turnaje kategorie Open ve Františkových Lázních.

výsledky najdete zde   


3.7.2024

Na hřišti v Pečkách uspořádal Dragon Pelhřimov letošní Přebor Čech. Konalo se finálové kolo soutěží jednotlivých družstev, soutěžili také jednotlivci ve všech kategoriích. Zúčastnilo se celkem 76 hráčů a hráček z celých Čech. Z důvodu neznalosti hřiště (většina zde byla poprvé) jsme vyrazili již ve čtvrtek ráno, abychom dobře dva dny potrénovali. Sešlo se nás celkem 8 kmenových hráčů a 1 hostující. Ubytování zajistil náš předseda Lumír Benda v hotelu ve Velkém Oseku asi 10 km od Peček. Trénink na jiném hřišti probíhal dobře, v pátek už to začalo trochu připaloval. Teploty stoupaly přes třicet. Nejhorší byla sobota, kdy bylo kolem pětatřiceti stupňů a takřka bezvětří. Nejlépe bylo v neděli, kdy bylo pod mrakem, teplota klesla a byl příjemný větřík.

V soutěžích jednotlivců jsme získali jednu medaili. V kategorii seniorky 2 skončila stříbrná Eva Macourová za výkon 215 úderů. Umístění našich ostatních. Kategorie senioři - 8. místo Vladimír Majtán 207 úderů, 13. místo Aleš Rendl 225 úderů. Kategorie senioři 2 - 9. místo Lumír Benda 212 úderů, 10. místo Ladislav Vodňanský 215úderů, 14. místo Jaroslav Havel 218 úderů, 21. místo Jaroslav Moutvička 245 úderů, 24. místo Vladimír Škubal 251 úderů, 30. místo Jaroslav Tuháček 282 úderů. Všichni se kvalifikovali na M ČR na Tempu Praha.

S velkým očekáváním jsme šli do soutěže družstev. Zisk dvou medailí se povedl. Ve smíšených družstvech jsme skončili v tomto kole na třetím místě za 1067 úderů se ziskem 4 bodů. Celkově jsme v tomto ročníku ligy skončili na třetím místě se ziskem 22,5 bodu. V seniorských družstvech jsme skončili v tomto kole na čtvrtém místě za 645 úder se ziskem 2 bodů. Celkově jsme v tomto ročníku ligy skončili na druhém místě se ziskem 50 bodů. Velká gratulace všem, především za úspěch v soutěžích družstev.

výsledky najdete zde

10.6.2024
V Rakovníku proběhl 3.BT turnaj tohoto roku, poslední sezóny 2023/24 před finále soutěže družstev na Přeboru Čech, který proběhne na hřišti v Pečkách. Šlo nám o hodně, hlavně se pokusit o malý zázrak v soutěži smíšených družstev. Nic jsme neponechali náhodě, postupně jsme se v pátek sjížděli na hřiště v Rakovníku. Celé tři dny bylo krásné, ideální počasí, slunečno, pár mráčků, bez deště. Takže samotný turnaj proběhl úplně ideálně. Všichni pilně trénovali, aby se dostali do pohody a padali samá esa. Trénink trošku narušila ztráta jednoho společného balonku, ale vše se při ranním rozehrání vyřešilo, balonek byl nalezen. Takže všichni v klidu s očekáváním jsme šli do turnaje.

V jednotlivcích jsme získali dvě prvenství a jedno třetí místo. V kategorii senioři 2 zvítězil Jaroslav Havel vynikajícím výkonem 82 úderů. V absolutní kategorii mužů skončil po rozstřelu na třetím místě. V kategorii seniorky 2 zvítězila Eva Macourová výkonem 97 úderů. V kategorii seniorů skončil na osmnáctém místě Vladimír Majtán výkonem 110 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na čtvrtém místě Lumír Benda výkonem 88 úderů. Na osmém místě skončil Ladislav Vodňanský výkonem 96 úderů. Na dvacátém prvním místě skončil Vladimír Škubal výkonem 105 úderů. Jaroslav Moutvička ze zdravotních důvodů nedohrál.

V soutěži smíšených družstev se nám povedl malý zázrak. Toto kolo jsme vyhráli za 473 úderů se ziskem 7 bodů. Porazili jsme své největší soupeře z Pelhřimova o dva body !!! V tabulce po 5. kole jsme poskočili na čtvrté místo o půl bodu před Pelhřimov a kvalifikovali jsme se na finále na Přebor Čech v Pečkách ! Fantazie ! Aby toho nebylo málo soutěž seniorských družstev jsme také vyhráli za 281 úderů se ziskem 11 b. V tabulce jsme po 5.kole na prvním místě se ziskem 48 bodů, náskok na druhého v pořadí máme 5,5 bodu. Tento víkend byl pro nás velmi úspěšný. Máme tří týdny se připravit na Přebor Čech. Držte palce.

výsledky najdete zde

21.5.2024
Týden před naším BT turnajem v Plzni proběhl také u nás 3. Open turnaj spojený s II. ligou družstev. Zúčastnilo se 29 hráčů a hráček z Oblasti Čechy - západ. Krásné počasí provázelo celý víkend, turnaj byl bez přerušení. Turnaj naši hráči vzali jako přípravu před BT turnajem družstev.

Celému turnaji dominoval výkon Lumíra Bendy. V kategorii senioři 2 zvítězil krásným výkonem 86 úderů. Ve třetím kole se mu povedla magická „18“. Gratulujeme !!! Zároveň zvítězil v absolutní kategorii muži. Ladislav Vodňanský skončil na třetím místě výkonem 102 úderů. Eva Macourová zvítězila v kategorii seniorky 2 výkonem 107 úderů. V absolutní kategorii ženy obsadila třetí místo. A ostatní naši. V kategorii senioři Vladimír Majtán skončil na pátém místě výkonem 104 úderů. Jaroslav Havel v kategorii senioři 2 skončil na pátém místě výkonem 104 úderů. Jiří Kodalík skončil na desátém místě výkonem 148 úderů.


20.5.2024
Na našem hřišti proběhl druhý BT turnaj tohoto roku, v pořadí 4.kolo ligy družstev ročníku 2023/24. Zúčastnili jsme se téměř v kompletním složení až na Jardu Moutvičku, který byl po operaci a je v rekonvalescenci. Všichni jsme se sjížděli postupně, ale trénovali jsme dostatečně, abychom uspěli, jak v jednotlivcích, tak v soutěži smíšených družstev. Počasí nám přálo, tak napůl. Pátek propršel, sobota byla krásná, trénink celý den. Až konec nedělního turnaje byl na patnáct minut přerušen.

Úspěch našich barev potvrzují tři umístění na bedně v jednotlivcích. V kategorii senioři 2 zvítězil Lumír Benda výkonem 93 úderů. Na třetím místě skončil Ladislav Vodňanský výkonem 98 úderů. V kategorii seniorky 2 zvítězila Eva Macourová výkonem 108 úderů. Další naši. V kategorii senioři skončil na dvanáctém místě Vladimír Majtán výkonem 107 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na devátém mstě Jaroslav Havel výkonem 108 úderů, na dvacátém třetím místě skončil Vladimír Škubal výkonem 139 úderů. V kategorii žen skončila na pátém místě Lenka Rendlová výkonem 118 úderů.

Soutěž družstev jsme zvládli velmi dobře. Ve smíšených družstvech jsme skončili na druhém místě za 514 úderů se ziskem 5 bodů. V tabulce jsme poskočili na 5. místo se ziskem 11,5 bodu se ztrátou 1,5 bodu na 4. místo. O postup na Přebor Čech se ještě určitě poperem na posledním BT turnaji v Rakovníku. V seniorských družstvech jsme skončili na také na druhém místě za 299 úderů se ziskem 9 bodů. V tabulce jsme klesli na druhé místo se ziskem 37 bodů.

Poslední BT turnaj nás čeká v Rakovníku v neděli 9. června.

výsledky najdete zde

1.5.2024
Na hřišti Tempo Praha proběhl 1. BT turnaj tohoto roku, 3. kolo prvoligové soutěže družstev sezóny 2023/24. Zúčastnilo se celkem 85 hráčů a hráček. Zimní počasí předchozího turnaje v Rakovníku bylo pryč, celému víkendu přálo krásné takřka letní počasí. Vyrazili jsme v plné sestavě již v pátek, abychom dobře potrénovali a seznamovali se hřištěm. V pátek jsme pilně trénovali každou dráhu, v sobotu již byly na programu tréninková kola. Každý se prokousával záludnostmi jednotlivých drah dle svých zkušeností, někdo lépe, jiný hůře. V samotném turnaji to bylo tak na půl, jak v jednotlivcích, tak v družstvech.

Jediná, kdo podržela naši klubovou vlajku byla Eva Macourová v kategorii seniorky 2. Zvítězila druhým nejlepším výkonem turnaje 87 úderů, navíc byla oceněna za nejlepší kolo turnaje 25 úderů. Gratulujeme !!! V kategorii seniorů skončil Vladimír Majtán na osmém místě výkonem 100 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na devátém místě Lumír Benda výkonem 98 úderů, na dvanáctém místě skončil Jaroslav Havel výkonem 100 úderů a na čtrnáctém místě skončil Ladislav Vodňanský výkonem 105 úderů. V kategorii žen skončila Lenka Rendlová na devátém místě výkonem 118 úderů. Soutěž družstev se povedla tak napůl. V té hlavní jsme skončili na pátém místě za 495 úderů se ziskem 2 bodů. Po 3. kole jsme šestí se ziskem 6,5 bodu se ztrátou 2,5 bodu na čtvrté místo zaručující postup do finále této soutěže při Přeboru Čech. Seniorská soutěž družstev se nám povedla exceletně. Toto kolo jsme vyhráli za 285 úderů se ziskem 11 bodů. Po 3.kole jsme na prvním místě se ziskem 28 bodů.

Máme ještě před sebou 2. kola, takže se o postup do finále ve smíšených družstvech určitě popereme a budeme se snažit využít výhodu domácího prostředí při příštím BT turnaji, který je v Plzni.

výsledky najdete zde


22.4.2024
Začala nám nová minigolfová sezóna „2024“. Naši čtyři nejlepší hráči s M a I. VT se vydali na 1. GP sezóny 2024 do Rakovníka v soutěži jednotlivců. Jako tradičně jsme již v pátek přicestovali do dějiště turnaje. Moc jsme toho nenatrénovali, protože počasí vůbec nepřálo. V pátek deštivo, větrno, zima. Sobota bylo to samé, až po druhé hodině odpoledne se trochu počasí umoudřilo. V neděli bylo pod mrakem, nepršelo, takže celý turnaj jsme odehráli bez přerušování. Turnaje se zúčastnilo 84 hráčů a hráček z celé republiky.

Našim čtyřem zástupcům se dařilo v silné konkurenci velmi dobře. V kategorii seniorky 2 zvítězila Eva Macourová výkonem 100 úderů. Gratulujeme !!! V kategorii senioři 2 jsme nezaostali. Lumír Benda skončil na šestém místě výkonem 95 úderů, Jaroslav Moutvička skončil na sedmém místě výkonem 96 úderů, Jaroslav Havel skončil na osmém místě výkonem 96 úderů. Velmi dobrá příprava před příštím týdnem.

Čeká nás další BT turnaj sezóny v Praze na hřišti Tempo Praha.


27.9.2023
V Radotíně proběhl 5. BT turnaj tohoto roku, 2.kolo ligové soutěže družstev sezóny 2023/24. Zúčastnilo se celkem 72 hráčů a hráček. Tak jako vždy, dorazili jsme postupně všichni v pátek, abychom dobře potrénovali. Naše hráčky z Prahy se k nám během pátku připojili. Během dvou dnů tréninku nám přálo krásné počasí, byť po ránu již není nejtepleji. V tréninku se každému celkem dařilo, takže jsme šli všichni plni očekávání do turnaje. V turnaji už to tak dobré nebylo.

Jediná, kdo zaznamenala úspěch pro náš klub byla Eva Macourová. V kategorii seniorky 2 zvítězila po rozstřelu výkonem 111 úderů. V kategorii seniorů skončil Lumír Benda na osmém místě výkonem 104 úderů. Na devatenáctém místě skončil Vladimír Majtán výkonem 123 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na čtvrtém, bramborovém místě Jaroslav Havel výkonem 109 úderů. Na osmém místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 114 úderů. Na desátém místě skončil Ladislav Vodňanský výkonem 115 úderů. V kategorii žen skončila na čtvrtém, bramborovém místě Lenka Rendlová výkonem 122 úderů.

Po prvním úspěšném kole v Chebu jsme s očekáváním nastupovali také do soutěží družstev. Bohužel v té důležitější smíšených družstev, se nám nedařilo. Skončili jsme na posledním šestém místě se ziskem jednoho bodu za výkon 565 úderů. Přezimujeme na pátém místě se ziskem 4,5 bodu. V seniorských družstvech to bylo o něco lepší. Skončili jsme na čtvrtém místě se ziskem 7 bodů za výkon 341 úderů. Přezimujeme na třetím místě se ziskem 17 bodů.

Nedá se nic dělat, nyní si odpočineme. Máme ještě tři BT turnaje, abychom se dostali do finále a zvládli to.


výsledky najdete zde

6.9.2023

Začala nová prvoligová sezóna 2023/24 v soutěžích družstev a jednotlivců. V Chebu proběhl 4. BT turnaj tohoto roku, tentokráte na betonu a první nové sezóny. Celý turnaj provázelo krásné letní počasí, vůbec se nemuselo přerušovat. Zúčastnilo se celkem 83 hráčů a hráček. S velkým očekáváním jsme vyrazili všichni postupně v pátek do Chebu. Zároveň s námi jela čerstvá posila pro 1.ligu, zatím hostující Vladimír Majtán z Chomutova. Všichni jsme poctivě trénovali, jen malý šrámek při tréninku byla prohra v pivo lize s kamarády z Tanvaldu. Turnaj nám vyšel velmi dobře. V jednotlivcích jsme byli čtyřikrát na bedně, ve smíšených družstvech 3. - 4. a v seniorských na 1. - 2. místě.

V kategorii seniorů skončil na bramborovém místě Lumír Benda výkonem 90 úderů. Hned za ním na pátém místě skončila naše posila Vladimír Majtán výkonem 91 úderů. V kategorii senioři 2 jsme měli dvě umístění na bedně. Na druhém místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 90 úderů, hned za ním nae třetím místě skončil Jaroslav Havel výkonem 95 úderů. Třetí náš hráč v této kategorii Ladislav Vodňanský skončil na osmnáctém místě výkonem 106 úderů. V kategorii žen skončila na pátém místě Lenka Rendlová výkonem 99 úderů. V kategorii seniorky 2 skončila na druhém místě po rozstřelu Eva Macourová výkonem 89 úderů, zároveň v absolutní kategorii žen skončila na třetím místě. Všem gratulujeme, velmi dobrý úspěch pro naše barvy.

Plně napnuti jsme vstupovali do dvou soutěží družstev. V hlavní soutěži smíšených družstev jsme skončili na děleném 3. - 4. místě se ziskem 3,5 bodu za výkon 479 úderů. V seniorské soutěži jsme dopadli o mnoho lépe, na děleném 1. - 2. místě se ziskem 10 bodů za výkon 276 úderů. Také velmi dobrý úspěch a věřme, že toto minimálně potvrdíme za tři týdny v Radotíně na dalším BT turnaji nové sezóny.


výsledky najdete zde

24.7.2023
V Rakovníku proběhl vrchol domácí sezóny „M ČR“ pro rok 2023. Od soboty do pondělí jsme na tréninky všichni dojížděli, od úterý jsme měli zajištěno krásné ubytování. Měli jsme tudíž klid k poctivému tréninku na všech drahách. Kvůli extrémním teplotám jsme první trénink v sobotu značně zkrátili, končili jsme okolo jedné hodině po poledni. Teploty 39 stupňů se nedaly vydržet. Od neděle do středy už to bylo přijatelnější.  Na toto mistrovství jsme vyrazili ve čtyřčlenné sestavě.

Bylo pro nás tentokráte velmi úspěšné. Jedna bronzová medaile a tři umístění v první desítce jednotlivých kategorií jsou toho dokladem. Nejlepšího výkonu dosáhl Lumír Benda, který v kategorii seniorů skončil na krásném šestém místě výkonem 217 úderů. V kategorii senioři 2 jsme měli dvě želízka v ohni. Jaroslav Moutvička skončil na osmém místě výkonem 234 úderů, Jaroslav Havel skončil na desátém místě výkonem 237 úderů. To nejlepší nakonec, Eva Macourová skončila na třetím místě v kategorii seniorky 2 výkonem 255 úderů. Bronzová medaile doma, gratulujeme !!!

Teď si chvilku od našeho sportu odpočineme a připravíme se na nový ročník 2023/24 - 1.ligy smíšených družstev. V září nás čekají dva BT turnaje 3. září v Chebu a 24. září v Radotíně.

výsledky najdete zde

27.6.2023
O víkendu jsme uspořádali na našem hřišti „Přebor Čech“ pro rok 2023. Finále soutěží družstev, baráž o postup do 1.ligy a soutěže jednotlivců v jednotlivých kategoriích. Vše bylo připraveno bez závad, celému turnaji přálo krásné počasí bez deště. Jen v neděli jsme udělali kombi start, abychom ušetřili něco málo času.

Na turnaj jsme se sjížděli postupně a v plné sestavě 7 našich členů. Tréninky byly u všech dle možností bez chyb, takže jsme byli všichni v očekávání, jak to vše dopadne.

A dopadlo to výborně, nadmíru dobře. Čtyři medaile a postup do 1.ligy jsou krásným úspěchem pro náš klub. Lumír Benda zvítězil v kategorii seniorů nejlepším výkonem turnaje 175 úderů. Také v absolutní kategorii mužů si připsal druhé vítězství. Velkým překvapením bylo vítězství Jardy Havla v kategorii senioři 2 také výborným výkonem 187 úderů. V kategorii seniorky 2 skončila na druhém místě Eva Macourová výkonem 205 úderů.

Další naši. V kategorii senioři 2 skončil na krásném pátém místě Ladislav Vodňanský výkonem 206 úderů. Vladimír Škubal skončil na sedmnáctém místě výkonem 241 úderů, Jaroslav Moutvička skončil na dvacátém čtvrtém místě výkonem 254 úderů. V kategorii žen skončila na desátém místě Lenka Rendlová výkonem 228 úderů. S velkým očekáváním jme šli do baráže o postup do 1.ligy , abychom nebyli zatíženi vědomím domácího hřiště. Od začátku jsme neponechali nic náhodě a šli jsme za postupem.

Nakonec jsme TJ Tanvald porazili o 60 úderů a můžeme si říct, že po roce jsme opět PRVOLIGOVÍ.


výsledky najdete zde

19.6.2023
O víkendu jsme uspořádali na našem hřišti 6. a 7. Open této sezóny. Pro naše hráče to také byla důležitá příprava, před příštím víkendem. Při Přeboru Čech budeme bojovat v baráži o postup zpět do 1.ligy. Vše jsme připravili bez chyb, počasí oba dny přálo, krásné slunečné počasí. Po dlouhé době jsme na turnaji byli v plné sestavě. Jak se nám dařilo ? Někomu velmi dobře, někomu trochu méně. Dva naši dospělí hráči a 1 žák se zúčastnili po delší pauze.

V sobotním turnaji se zúčastnilo 37 hráčů a hráček. V kategorii seniorů zvítězil výborným výkonem 86 úderů Lumír Benda, také v absolutní kategorii mužů neměl konkurenci. V kategorii senioři 2 zvítězil Jaroslav Moutvička hodnotným výkonem 94 úderů. Jaroslav Havel výkonem 108 úderů skončil na osmém místě. Ladislav Vodňanský výkonem 112 úderů skončila na desátém místě. Vladimír Škubal výkonem 132 úderů skončil na sedmnáctém místě. V kategorii žen skončila na třetím místě Lenka Rendlová výkonem 128 úderů. V kategorii seniorky 2 skončila na třetím místě Eva Macourová výkonem 112 úderů. V žákovské kategorii startoval Adam Rendl sám, dosáhl výkonu 194 úderů, krásný pohár a diplom je pro určitě odměnou.

V nedělním turnaji startovalo 44 hráčů a hráček.  Opět kraloval a formu potvrdil náš předseda Lumír Benda. V kategorii seniorů zvítězil výkonem o 2 údery lepší než v sobotu. Výkon 84 úderů na určitě svoji velkou hodnotu, opět v absolutní kategorii mužů neměl konkurenci. V kategorii senioři 2 skončil na pátém místě Jaroslav Havel výkonem 104 úderů. Ladislav Vodňaský skončil na desátém místě výkonem 117 úderů. Vladimír Škubal skončil na patnáctém místě výkonem 125 úderů. Jaroslav Moutvička skončil na sedmnáctém místě výkonem 131 úderů. V kategorii žen skončila na druhém místě Lenka Rendlová výkonem 119 úderů. V kategorii seniorky 2 skončila na druhém místě Eva Macourová výkonem 112 úderů. Adam Rendl měl v žácích konkurenci, skončil na druhém místě. Výkonem lepším než v sobotu 177 úderů.

Držte nám palce, příští víkend nám půjde o hodně !!!!!!!

výsledky najdete zde


13.6.2023
V Rakovníku proběhl 3. BT turnaj tohoto roku. Zároveň šlo o poslední možnost si vylepšit postavení v soutěžích družstev a nominovat se na Přebor Čech, který se koná za 14 dní v Plzni. Ve čtyřčlenné sestavě jsme tentokráte každý po vlastní ose dorazili v pátek. V pátečním a sobotním tréninku vládlo krásné počasí, celkem se nám dařilo.

Přesto, že je rakovnický eternit těžký a dobrý trénink jsme očekávali slušné výsledky. Jednoho úspěchu jsme dosáhli. Eva Macourová v kategorii seniorky 2 skončila na třetím místě výkonem 116 úderů. Našim chlapům se vůbec nedařilo. Lumír Benda v kategorii seniorů skončil na jedenáctém místě výkonem 114 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na osmém místě Jaroslav Havel výkonem 116 úderů. Hned za ním na devátém místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 117 úderů.

Přes ne dobré výsledky jsme s napětím očekávali soutěž seniorských družstev. To dopadlo velmi dobře pro nás. V tomto kole jsme skončili na třetím místě s 346 údery a ziskem 6 bodů. V tabulce jsme poskočili na čtvrté místo se ziskem 22 bodů a zároveň se nominovali na Přebor Čech a budeme bojovat o bednu.

výsledky najdete zde

29.5.2023
O víkendu proběhl v Rakovníku 5. Open turnaj a krajský přebor oblasti „Čechy - západ“. V pátek vyrazila tříčlenná sestava, Jarda Havel se připojil v neděli ráno 2 hodiny před turnajem, aby trošku potrénoval.

V sobotním turnaji jsme připsali tři úspěchy. V kategorii seniorů skončil na druhém místě Lumír Benda výkonem 99 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na devátém místě Jaroslav Moutvička výkonem 140 úderů. V kategorii seniorky 2 zvítězila Eva Macourová výkonem 115 úderů, v absolutním pořadí kategorie žen skončila na třetím místě.

Nedělní krajský přebor byl pro nás zvlášť důležitý vzhledem k tomu, že se to také jednalo o finále II. ligy. V kategorii seniorů skončil na druhém místě Lumír Benda výkonem 97 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na sedmém místě Jaroslav Havel výkonem 116 úderů. Ve stejné kategorii skončil Jaroslav Moutvička na čtrnáctém místě výkonem 146 úderů. V kategorii seniorky 2 skončila Eva Macourová na druhém místě výkonem 111 úderů, v absolutní kategorii žen skončila na třetím místě.

V soutěži družstev jsme v tomto kole zvítězili s 338 údery a ziskem 4 bodů. V konečném pořadí jsme II. ligu vyhráli se ziskem 16 bodů a zajistili si postup do červnové baráže při Přeboru Čech. Držte palce !!!!!!

výsledky najdete zde25.6.2023
V Tanvaldu proběhlo 2. BT turnaj tohoto roku. Vzhledem k dlouhé vzdálenosti jsme se do místa konání ve čtyřčlenné sestavě vydali již ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Měli jsme tak klid na dvoudenní trénink, abychom se dobře připravili. Tréninky provázelo příjemné počasí, v nedělní turnaj byl na pouhých deset minut přerušen. V turnaji se nikomu z nás nedařilo podle představ, nevyvarovali jsme se některých zbytečných chyb. Přesto jeden krásný úspěch z Tanvaldu vezeme.

Eva Macourová zvítězila v kategorii seniorky 2 výkonem 103 úderů. V kategorii seniorů skončila na dvanáctém místě Lumír Benda výkonem 103 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na desátém místě Jaroslav Havel výkonem 105 úderů. Ve stejné kategorii Jaroslav Moutvička po druhém kole nedohrál. Důležitá pro nás byla soutěž seniorských družstev. Tam jsme si vedli velmi dobře. Skončili jsme ne třetím místě s 311 údery a ziskem 6 bodů. V celkové tabulce jsme na pátém místě se ziskem 16 bodů a velkou šancí se probojovat na finále při Přeboru Čech v Plzni.

Ještě nás však čeká 3. BT turnaj v Rakovníku. Držte palce. Teď o víkendu nás čeká krajský přebor v Rakovníku, kde musíme dofinišovat postup do baráže o 1.ligu, která se také hraje na domácím hřišťi v Plzni.


výsledky najdete zde

16.5.2023
O víkendu jsme vyrazili na 3. a 4.Open do Chebu, tentokráte na beton. Vzhledem k předpovědi počasí byla soutěž družstev přeložena z neděle na sobotu, abychom to měli v klidu odehráno. Nakonec předpověď byla k nám milostivá, oba dny bylo krásně. Jen právě v sobotu bylo asi na půl hodiny přerušeno. Po oba dny se nám dařilo dobře.

V sobotu v seniorech zvítězil Lumír Benda výkonem 93 úderů, v absolutní mužské kategorii skončil třetí. V kategorii senioři 2 skončil na pátém místě Jaroslav Havel výkonem 103 úderů, na sedmém místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 104 úderů. V kategorii žen zvítězila Lenka Rendlová výkonem 94 úderů, zároveň zvítězila v absolutní kategorii žen. V kategorii seniorky 2 skončila na druhém místě Eva Macourová výkonem 99 úderů. Důležitá byla pro nás soutěž smíšených družstev. V tomto kole jsme zvítězili výkonem 295 úderů se ziskem 4 bodů. V celkové tabulce jsme na druhém místě, máme před posledním kolem 12 bodů, stejně jako první Františkovy Lázně. Rozhodne se při krajském přeboru v Rakovníku za 14 dní.

Ne méně úspěšní jsme byli i v nedělním kání. V kategorii seniorů zvítězil Lumír Benda výkonem 85 úderů, zároveň zvítězil i v absolutní mužské kategorii. V seniorech 2 zvítězil Jaroslav Havel výkonem 90 úderů. Na čtvrtém místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 97 úderů. V ženské kategorii skončila na druhém místě Lenka Rendlová výkonem 97 úderů, v absolutní ženské kategorii skončila po rozstřelu na třetím místě. V seniorkách 2 zvítězila Eva Macourová výkonem 97 úderů, v absolutní ženské kategorii skončila po rozstřelu na druhém místě. Příští víkend nás čeká 2.BT turnaj v Tanvaldu.

výsledky najdete zde1.5.2023
Sezóna nabírá obrátky. V Hradci Králové proběhl 3. BT turnaj sezóny 2022/23, první v letošním roce. Zúčastnilo se celkem 78 hráčů a hráček.  Vyrazili jsme dvěma auty po vlastní ose již ve čtvrtek odpoledne, abychom během dvou dnů dobře potrénovali. Počasí nám bylo nakloněno, pouze v sobotu odpoledne drobně sprchlo, na krátkou dobu jsme nemohli trénovat, tu dobu jsme strávili v naší oblíbené cukrárně nedaleko hřiště.

Největšího úspěchu dosáhla Eva Macourová, která zvítězila v kategorii seniorky 2 výkonem 111 úderů. Naši chlapi byli se svými výkony spokojeni tak napůl. Lumír Benda skončil v kategorii senioři výkonem 104 úderů na 9. místě. Jaroslav Moutvička skončil v kategorii senioři 2 na 11. místě výkonem 108 úderů a Jaroslav Havel skončil ve stejné kategorii na 13. místě výkonem 109 úderů.

V seniorské lize jsme skončili v otmto kole na 5. místě výkonem 324 úderů. Celkově po 3 turnaji jsme na 7. místě se ziskem 10 bodů.

Za 14 dní jedeme na turnaje Open do Chebu, včetně II. ligy, týden nato nás čeká další BT turnaj v Tanvaldu.

 

výsledky najdete zde

25.4.2023
Nová sezóna 2023 nám začala. Ve Františkových Lázních proběhly o víkendu první dva turnaje Open. Druhý, nedělní byl jako 3.kolo II. ligy smíšených družstev. Již v pátek v dopoledních hodinách jsme přicestovali na hřiště v tříčlenném složení, abychom dobře potrénovali. Poslední členka se přidala v odpoledních hodinách. Počasí nám přálo celý víkend.

Sobotního Openu se zúčastnilo 25 hráčů a hráček. Velmi dobře zahrál Jaroslav Moutvička, v Kategorii senioři 2 skončil na třetím místě výkonem 102 úderů. Na sedmém místě skončil Jaroslav Havel výkonem 119 úderů. V kategorii žen skončila na druhém místě Lenka Rendlová výkonem 127 úderů. V kategorii seniorky 2 zvítězila Eva Macourová výkonem 110 úderů. Sobotní trénink při turnaji ne všem vyšel podle představ.

Přišel nedělní druholigový Open. Zúčastnilo se 28 hráčů a hráček.. Opět krásné počasí, i když tu a tam drobounce zapršelo. Avšak se nepřerušovalo. Ne všem se dařilo. V kategorii senioři 2 skončil na sedmém místě Jaroslav Havel výkonem 118 úderů. Na desátém místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 137 úderů. V kategorii žen skončila na druhém místě Lenka Rendlová výkonem 122 úderů. V kategorii seniorky 2 skončila na druhém místě Eva Macourová výkonem 112 úderů.

Druholigová soutěž se nám vůbec nevydařila. Ještě po druhém kole jsme vedli nad největším soupeřem z Františkových Lázní o 11 úderů. Nakonec jsme prohráli o sedm úderů. Třetí a čtvrté kolo nikomu z nás nevyšlo. Ještě máme dvě kola v Chebu a finále v Rakovníku, tak to určitě zvládneme a postoupíme do baráže o 1. ligu. 


výsledky najdete zde


21.9.2022
V Radotíně proběhl 2. BT turnaj sezóny 2022/23 v soutěži jednotlivců a družstev. Zúčastnilo se 75 hráčů a hráček z oblasti Čechy - západ a Čechy - střed. Vyrazili jsme již v pátek, abychom dobře natrénovali především k dobrému výsledku. Naše sestava byla tentokráte jen čtyř členná. Páteční a sobotní trénink byl celkem dobrý, nepršelo, bylo celkem teplo. V nedělním turnaji už to bylo trochu jiné, po ránu pouhých 7 stupňů, zima, pod mrakem. Samotný turnaj se nikomu z nás nepovedl.
Přesto jsme jeden úspěch zaznamenali. Eva Macourová skončila v kategorii seniorky 2 na krásném třetím místě výkonem 120 úderů. Blahopřejeme !!! V kategorii seniorů skončil Lumír Benda na devátém místě výkonem 107 úderů.  V kategorii senioři 2 skončil na dvanáctém místě Jaroslav Moutvička výkonem 117 úderů a na čtrnáctém místě skončil Jaroslav Havel výkonem 123 úderů.
Soutěž seniorských družstev se nám nepovedla. Skončili jsme v tomto kole až na sedmém místě se ziskem 2 bodů za výkon 350 úderů. V tabulce po druhém turnaji přezimujeme také na sedmém místě se ziskem šesti bodů.
Teď si od mini golfu odpočineme a příští rok to bude určitě lepší !!!

výsledky najdete zde

5.9.2022
Na našem hřišti proběhly za poslední dva víkendy tři turnaje. V sobotu 27.8. proběhl 5. Open za účasti 41 hráčů a hráček Jak se dařilo našim zástupcům, určitě velmi dobře. V kategorii seniorů zvítězil Lumír Benda výkonem 98 úderů, v absolutním pořadí skončil na třetím místě. Jaroslav Moutvička v kategorii senioři 2 zvítězil výkonem 94 úderů, v absolutním pořadí také zvítězil. Ladislav Vodňanský ve stejné kategorii skončil na pátém místě výkonem 112 úderů. V kategorii žáci skončil na třetím místě Adam  Rendl výkonem 182 úderů. V kategorii žen skončil a na čtvrtém místě Lenka Rendlová výkonem 124 úderů. V kategorii seniorky 2 zvítězila Eva Macourová výkonem 103 úderů, v absolutní kategorii skončila na třetím místě. Průběh sobotního turnaje trochu kazilo počasí, protože se muselo několikráte přerušovat kvůli dešti.
V neděli 28.8. proběhl 6. Open spojený s 1. kolem II. ligy. Zúčastnilo se 43 hráčů a hráček. Naši zástupci byli opět vidět na stupních vítězů.  V kategorii seniorů zvítězil opět Lumír Benda výkonem 93 úderů, v absolutním pořadí také zvítězil. V kategorii senioři 2 zvítězil Jaroslav Moutvička výkonem 97 úderů, v absolutním pořadí skončil na třetím místě. Ve stejné kategorii skončil na třetím místě Ladislav Vodňanský výkonem 102 úderů. Na čtvrtém místě skončil Jaroslav Havel výkonem 103 úderů. V kategorii žen skončila na třetím místě Lenka Rendlová výkonem 119 úderů. V kategorii seniorky 2 zvítězila Eva Macourová výkonem 97 úderů, v absolutním pořadí skončila na druhém místě. V kategorii žáci skončila na třetím místě Rendl Adam výkonem 251 úderů. V soutěži 1.kola 2. ligy jsme zvítězili s velkou převahou 70 úderů a připsali si první 4 body na zpáteční cestě do 1. ligy. Nedělní turnaj proběhl bez přerušování.

V neděli 4.9. proběhl 1. BT turnaj sezóny 2022/23 v soutěži jednotlivců a družstev. Zúčastnilo se celkem 81 hráčů a hráček z oblasti Čechy - západ a Čechy - Střed. Celý turnaj proběhl za krásného počasí, i když už po ránu není tak příznivě, přerušovat kvůli dešti se nemuselo. Na stupně vítězů se probojovala jediná Eva Macourová v kategorii seniorky 2. Skončila na druhé místě výkonem 110 úderů. V kategorii senioři skončil na pátém místě Lumír Benda výkonem 94 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na desátém místě Ladislav Vodňanský výkonem 100 úderů. Na dvanáctém místě skončil Jaroslav Havel výkonem 103 úderů. Na patnáctém místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 116 úderů. V kategorii žen skončila na šestém místě Lenka Rendlová výkonem 112 úderů.

Vzhledem k tomu, že jsme z 1.ligy smíšených družstev sestoupili hrajeme v 1. lize jen soutěž seniorů. V tomto kole jsme skončili na pátém místě výkonem 304 úderů a připsali si první čtyři body.


výsledky Open
výsledky BT

30.6.2022
Sezóna běží naplno, v Tanvaldu proběhl Přebor Čech pro rok 2022. Zúčastnili jsme se v takřka kompletním složení, do místa akce jsme vyrazili již ve středu v odpoledních hodinách. Ubytování jsme měli na okraji Tanvaldu v krásném penzionu společně s rakovnickými mini golfisty.

Všichni jsme se postupně při dvoudenním tréninku seznamovali se záludnostmi tanvaldského hřiště. Počasí bylo krásné, bez deště. Takže poslední tři tréninková v pátek před zahájením už byla téměř pro každého správným nastartováním před samotným turnajem. Byť jsme tradiční pivo ligu s Tanvaldem těsně o pár úderů, vše bylo podle představ. Samotný turnaj narušila malá patnáctiminutová slabá přeháňka.

V kategoriích jednotlivců byly úspěšné naše ženy. V kategorii seniorky 2 se přebornicí země stala Eva Macourová  výkonem  221 úderů. V kategorii žen skončily na krásném třetím místě Lenka Rendlová výkonem  210 úderů. Lumír Benda skončil v kategorii seniorů na bramborovém čtvrtém místě nejlepším výkonem z našich hráčů 200 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na jedenáctém místě Ladislav Vodňanský výkonem 225 úderů. Na patnáctém místě skončil Jaroslav Havel výkonem 238 úderů a na dvacátém místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 254 úderů.

Dvě želízka jsme měli v soutěži družstev. Ve smíšených družstvech jsme v tomto finále skočili na čtvrtém místě se ziskem 2 bodů za 1122 úderů. Celkově jsme skočili také na čtvrtém místě se ziskem 22 bodů. Bohužel je paradox, postoupili jsme do finále 1.ligy a přesto na 99 procent sestoupíme do druhé ligy. Určitě o mnoho lepší to bylo v seniorské lize. Toto finále jsme vyhráli se ziskem 6 bodů za 663 úderů. Celkově jsme tuto ligu vyhráli se ziskem 38 bodů.

Alespoň, že seniorskou ligu budeme hrát při BT turnajích. Přesto jsme dosáhli úspěchů za které gratulujeme !!!


výsledky najdete zde

15.6.2022
Ve Františkových Lázních proběhl 3. BT turnaj, celkově pátý sezóny 2021/22. Zde se rozdávaly karty, kdo z družstev postoupí na finále 1. ligy při Přeboru Čech za 14 dní v Tanvaldu. Opět jsme vyrazili v kompletní sestavě ve čtvrtek odpoledne, abychom měli klid na trénink. Tak jako v Hradci Králové nám všechny tři dny přálo krásné počasí. Turnaje se zúčastnilo 79 hráčů a hráček.

V jednotlivcích jsme získali dvě umístění na bedně. Tradičně se dařilo Lumíru Bendovi, který v kategorii seniorů skončil na krásném druhém místě výkonem 98 úderů. V kategorii žen skončila na třetím místě Lenka Rendlová výkonem 113 úderů. Jak se dařilo našim dalším hráčům. Spokojeni nebyli vůbec. Aleš Rendl v kategorii mužů skončil na třináctém místě výkonem 115 úderů. V kategorii senioři 2 skončil Jaroslav Havel na devátém místě výkonem 112 úderů. Jaroslav Moutvička skončil na patnáctém místě výkonem 124 úderů a na sedmnáctém místě skončil Ladislav Vodňanský výkonem 127 úderů. Eva Macourová skončila v kategorii seniorky 2 na šestém místě výkonem 118 úderů.

V soutěži družstev to bylo napínavé až do posledního úderu. Ve smíšených družstvech jsme skončili na pátém místě 579 úderů , 3 body. V konečné tabulce jsme skončili na čtvrtém místě se ziskem 20 bodů se ztrátou 4 bodů na třetí místo a kvalifikovali jsme se do Tanvaldu !!!! V seniorských družstvech je stav lepší. Skončili jsme na čtvrtém místě 348 úderů, 5 bodů. V konečně tabulce jsme skončili na druhém místě se ziskem 32 bodů a ztrátou pouhých 2,5 bodu na první místo a kvalifikovali jsme se také.

Za čtrnáct dní 25. - 26.6. nás čeká finále 1.ligy a zároveň Přebor Čech v Tanvaldu. Držte palce.  

výsledky najdete zde


17.5.2022
O víkendu proběhl 2. BT letošního roku, celkově čtvrté sezóny 2021/22 v Hradci Králové. Všichni, včetně hostující Evy Macourové jsme vyrazili vzhledem k vzdálenosti již ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Počasí nám bylo nakloněno, takže celý pátek a sobotu jsme měli klid na přípravu a trénink. Celé tři dny bylo krásně, vůbec nepršelo a v turnaji se nepřerušovalo tak, jak tomu bylo v Chebu.

Páteční trénink byl spíše zahřívací, seznamovali jsme se s hřištěm a zkoušeli balóny. Sobotní trénink byl u všech o poznání lepší a tréninková kola byla stále lepší. Samotného turnaje se zúčastnilo 65 hráčů a hráček, takže průběh turnaje byl o poznání rychlejší. V samotném turnaji se nám dařilo více v soutěžích družstev, než v jednotlivcích.

Jediný úspěch v jednotlivcích získala hostující Eva Macourová. V kategorii seniorky 2 zvítězila s výkonem 100 úderů, v absolutní kategorii žen skončila na druhém místě. Aleš Rendl skončil v kategorii mužů na třináctém místě s výkonem 122 úderů. Lumír Benda skončil v kategorii seniorů na sedmém místě s výkonem 102 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na čtvrtém místě Ladislav Vodňanský s výkonem 103 úderů, na sedmém místě skončil Jaroslav Havel s výkonem 107 úderů, na dvanáctém místě skončil Jaroslav Moutvička s výkonem 116 úderů.

Ve smíšených družstvech jsme skončili na výborném třetím místě s 540 údery a ziskem 5 bodů. V tabulce po 4. kole jsme na čtvrtém místě se ziskem 17 bodů o pouhé dva body za třetím místem. V seniorské lize jsme toto kolo vyhráli s 312 údery a získali jsme  9 bodů. V tabulce po 4.kole jsme na výborném druhém místě se ziskem 27 bodů o pouhý 0,5 bodu za prvním místem. Druhý víkend v červnu nás čeká rozhodující 5. BT ve Františkových Lázních, kde určitě ještě pozice trochu vylepšíme a připravíme se na Přebor Čech, který se koná v Tanvaldu.


výsledky najdete zde

26.4.2022
O víkendu proběhl v Chebu 3. BT turnaj sezóny 2021/22, první v letošním roce. Všichni jsme vyrazili po vlastní ose a dorazili v kompletní sestavě, nocovali jsme u našich kamarádů ve Františkových Lázních. Páteční a sobotní trénink nám přálo celkem příjemné počasí, nepršelo, trochu foukal vítr, teplota nad 10 stupňů. Při vlastním turnaji v neděli už to bylo mnohem horší.

Přibližně od půl desáté do čtvrt na dvě jsme kvůli dešti nehráli, proto jury zkrátila turnaj na dvě kola. Déšť a přerušení ani tak nevadilo, protože se nám dařilo. Pět umístění na bedně v jednotlivcích to dokazují.

Lumír Benda v kategorii seniorů zvítězil výkonem 60 úderů, v absolutní kategorii skončil druhý. Lenka Rendlová v kategorii žen zvítězila výkonem 60 úderů, v absolutní kategorii skončila druhá. Hostující Eva Macourová v kategorii seniorky 2 skončila na druhém místě výkonem 65 úderů. Další naši tři hráči startovali v kategorii senioři 2. Ladislav Vodňanský výkonem 69 úderů skončil na pátém místě. Jaroslav Havel výkonem 73 úderů skončil na sedmém místě a Jaroslav Moutvička stejným výkonem 73 úderů skončil na desátém místě.

Dařilo se nám i v soutěži družstev. Ve smíšených družstvech jsme skončili na čtvrtém místě s výkonem 340 úderů a ziskem 4 bodů. V tabulce jsme po 3.kole na čtvrtém, postupovém místě do finále se ziskem 12 bodů. V seniorských družstvech jsme skončili na druhém místě výkonem 202 úderů a ziskem 6 bobů. V tabulce jsme po 3.kole na druhém místě se ziskem 17 bodů.

Všem úspěšným gratulujeme a už se těšíme ze tři týdny na další BT turnaj v Hradci Králové.

výsledky najdete zde


2.10. 2021
Upozorňujeme návštěvníky našeho areálu z řad veřejnosti o prodloužení otevírací doby pro tento rok 2021. Vzhledem k tomu, že jsme otevřeli z důvodu koronaviru až o měsíc déle začátkem května budeme mít otevřeno v případě příznívého počasí také celý říjen. Více info správce 607 667 170.

20.9.2021

Na našem domácím hřišti proběhl 2.BT turnaj sezóny 2021/22 soutěže jednotlivců a družstev. Zúčastnilo se celkem 73 hráčů a hráček. Při trénincích v pátek a sobotu bylo ještě celkem přijatelné počasí bez studeného větru. Nedělní turnaj byl pravý opak. Museli jsme řádně hřát míče a také se trochu přiobléci.

Turnaje se z našeho klubu zúčastnili 4 hráči. Ani jednomu z nich se vůbec nedařilo.

Lumír Benda skončil v kategorii seniorů na 5.místě výkonem 100 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na 10.místě Ladislav Vodňanský výkonem 114 úderů, na 15.místě skončil Jaroslav Havel výkonem 123 úderů, na 20.místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 142 úderů.

V soutěži družstev nás podrželi hostující hráči Jan Hála a Eva Macourová. Ve smíšených družstvech jsme skončili na 3.místě výkonem 550 úderů a ziskem 5 bodů. Přezimujeme na 5.místě tabulky se ziskem 8 bodů. V seniorských družstvech jsme skončili na 2.místě výkonem 337 úderů a ziskem 7 bodů. Přezimujeme na 3.místě tabulky se ziskem 11 bodů.

Bylo to pro klubové hráče trápení, teď si odpočneme, nabereme síly a v dubnu v Chebu to bude určitě lepší.

výsledky najdete zde16.9. 2021
O víkendu proběhly na našem hřišti dva turnaje 3. a 4. Open. Všichni jsme oba turnaje pojali jako přípravu před 2. BT, který se uskuteční v neděli 19.9. Po oba dny se zúčastnilo 33 hráčů a hráček. Z našeho klubu se po oba dny zúčastnili 4 hráči. Někomu se dařilo více, někomu méně.

V sobotu kraloval Lumír Benda. V kategorii seniorů zvítězil nejlepším výkonem dne 92 úderů. Zvítězil také v absolutní kategorii mužů. V kategorii senioři 2 skončil na 4. místě Jaroslav Havel výkonem 112 úderů. Na 5. místě skončil Ladislav Vodňanský výkonem 114 úderů a na 10. místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 128 úderů.

V neděli opět kraloval Lumír Benda. V kategorii seniorů zvítězil opět nejlepším výkonem dne 89 úderů. Zvítězil opět v absolutní kategorii mužů. V kategorii senioři 2 skončil na 2. místě Jaroslav Havel výkonem 106 úderů. Prohrál rozstřel o 1. místo. Na 5. místě skončil Ladislav Vodňanský výkonem 113 úderů a na 10. místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 128 úderů.

O víkendu při BT turnaji budeme opět posíleni v soutěži družstev, tak to bude určitě lepší.

výsledky najdete zde

9.6.2021

V neděli odstartovala nová sezóna 2021/22. V Pelhřimově proběhl 1. BT turnaj soutěže jednotlivců a družstev. Všichni jsme vyrazili již v pátek, abychom se seznámili s hřištěm a dobře potrénovali. Jako zatím hostující hráčka nás posílila Eva Macourová, pro první dva podzimní BT turnaje nás posílil Jan Hála. Celý víkend nám přálo krásné letní počasí. Při prvním turnaji startovalo celkem 68 hráčů a hráček z českých oblastí.

Nejlepšího výkonu z našich hráčů dosáhl Lumír Benda. V kategorii seniorů skončil na 7. místě výkonem 91 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na 5. místě Ladislav Vodňanský výkonem 96 úderů, na 7. místě skončil Jaroslav Havel výkonem 99 úderů, Na 13. místě skončil Jaroslav Moutvička výkonem 122 úderů. V kategorii žen skončila Lenka Rendlová na 4. místě výkonem 115 úderů. Eva Macourová se probojovala na stupně vítězů. V kategorii seniorky 2 skončila na 3.místě výkonem 101 úderů.

Soutěž družstev se nám povedla asi tak na půl. Ve smíšených družstvech jsme skončili na 5. místě výkonem 495 úderů a se třemi body. V seniorských družstvech jsme skončili na 4. místě výkonem 302 úderů a se čtyřmi body.

Teď o víkendu nás na domácím hřišti čeká 3. a 4. Open a v neděli 19.9. - 2.BT turnaj.

výsledky najdete zde


22.7.2021
V Chebu proběhlo 15. - 17.7. letošní M ČR v minigolfu ve hře na rány a na jamky. Z našeho klubu se zúčastnili 4 hráči. Všichni jsme na místo činu přijeli o týden dříve v sobotu 10.7. Pilně jsme trénovali především záludnosti chebského eternitu, aby jsme se vyvarovali velkých chyb ve vlastním turnaji. Počasí nám bylo celkem nakloněno až na první hrací den ve čtvrtek, kdy se dost kvůli děšti přerušovalo.

Vlastní turnaj se nikomu z nás čtyř vůbec nepovedl. Tradičně nejlepšího výkonu dosáhl Lumír Benda. V kategorii seniorů dosáhl 233 úderů a skončil na 16.místě. V kategori senioři 2 Jaroslav Havel dosáhl výkonu 246 úderů a skončil na 16.místě. Ve stejné kategorii Jaroslav Moutvička dosáhl výkonu 255 úderů a skončil na 20.místě. V kategorii mužů Aleš Rendl dosáhl výkonu 253 úderů a skončil na 18.místě.

Do sobotního K.O. turnaje ve hře na jamky nikdo z nás nepostoupil. Příští rok v Praze to bude určitě lepší.

výsledky najdete zde

28.6.2021
Sezóna 2021 se opět začíná pomalu rozjíždět. V tomto měsíci již proběhl turnaj Open a krajský přebor v Chomutově, dále neligový BT turnaj v Tanvaldu. Na těchto turnajích se z našeho klubu zúčastnil pouze Jaroslav Moutvička.
Vrcholem tohoto měsíce a začátkem sezóny pro všechny byl "Přebor Čech" v Rakovníku 25. - 26.6. Z našeho klubu se zúčastnilo celkem 5 hráčů. Pilně jsme ve čtvrtek a pátek trénovali za krásného, slunečného počasí.
Turnaj se nejvíce vydařil našemu předsedovi. Lumír Benda skončil krásným výkonem 183 úderů v kategorii seniorů na 3.místě. Blahopřejeme !!! Aleš Rendl v kategorii mužů skončil na 10.místě výkonem 203 úderů. V kategorii S 2 skončil na 7.místě Ladislav Vodňanský výkonem 194 úderů, Jaroslav Moutvička skončil na 17.místě výkonem 205 úderů a Jaroslav Havel skončil na 18.místě výkonem 208 úderů.

Lumíru Bendovi gratulujeme ke krásnému úspěchu !!!
výsledky najdete zde

18.4.2021
Dnes 18.4. jsme připravovali naše hřiště při úklidu na novou sezónu 2021. Vše jsme stihli do 13,00 hod. při krásném počasí. Chceme všem oznámit, že od úterý 20.4 otevíráme naše hřistě za příznivého počasí - občerstvení i provoz minigolfu za daných epidemilogických podmínek. Nicméně prosím volejte zda je otevřeno tel.607 667 170 - správce hřiště.


30.9.2020
V Hradci Králové proběhl 2. BT turnaj sezóny 2020/21 jednotlivců a družstev. Po úspěšném 1. kole u nás v Plzni jsme vyrazili takřka v kompletním složení. Pouze při nedělním tréninku nepršelo, jinak celý víkend byla zima a neustálé přeháňky. V pondělí při turnaji se třikrát přerušovalo, proto byl turnaj zkrácen na tři kola. Trénovali jsme pilně, hlavně v neděli. Kdy nám přálo počasí bez deště.

Samotný turnaj se vydařil pouze Lumíru Bendovi. Zvítězil v kategorii seniorů i v absolutním pořadí výkonem 70 úderů. A jak ostatní. Jiří Míka v kategorii mužů skončil na 9. místě výkonem 84 úderů. Jaroslav Havel v kategorii seniorů skončil na 10. místě výkonem 85 úderů. V kategorii senioři 2 jsme měli tři hráče. Ladislav Vodňanský skončil na 5. místě výkonem 88 úderů. Jaroslav Moutvička skončil na 8. místě výkonem 95 úderů. Vladimír Škubal skončil na 12. místě výkonem 107 úderů. Naše jediná žena Lenka Rendlová skončila v kategorii žen na 4.místě výkonem 101 úderů.

Soutěž smíšených družstev, ta důležitější,  vypadala velmi nadějně. Po 1.kole jsme dokonce figurovali na průběžném 2.místě. Nakonec jsme skončili na 5.místě s výkonem 422 úderů a ziskem 2 b. Přezimujeme na 4.místě tabulky se ziskem 6 b. V seniorských družstvech to bylo o malinko lepší. Skončili jsem na 3.místě s výkonem 243 úderů a ziskem 3 b. Přezimujeme také na 3.místě tabulky se ziskem 6 b. Do příštího roku máme co zlepšovat a o postup do finále 1.ligy při Přeboru Čech se určitě popereme.

výsledky najdete zde


1.9.2020

Na našem hřišti se v uplynulých dvou víkendech konaly tři turnaje. 22. - 23.8. to byl 5. a 6.Open, v neděli 30.8. 1.BT turnaj nové sezóny 2020/21 soutěže družstev a jednotlivců.
 

Při turnajích Open byla účast 46 a 45 startujících, což je určitě velmi pozitivní. Jak se našim barvám dařilo, někomu dobře, někomu méně. Určitě je krásným úspěchem sedm umístění na stupních vítězů. Tradičně se nejvíce dařilo našemu předsedovi Lumíru Bendovi. V obou dnech vyhrál s 91 a 90 údery, v obou dnech vyhrál také v absolutním pořadí mezi muži. V kategorii mužů Aleš Rendl v sobotu dosáhl 110 úderů - 6.místo, v neděli se zlepšil na 98 úderů a skončil na krásném 2.místě. V kategorii žen Lenka Rendlová v sobotu dosáhla 128 úderů - 2.místo a v neděli 130 úderů - 3.místo. A jak si vedli naši další hráči. V kategorii seniorů Jaroslav Havel dosáhl v sobotu 109 úderů - 7.místo, v neděli  se zlepšil a novým osobním rekordem na našem hřišti 99 úderů skončil na 4.místě. Jaroslav Moutvička v kategorii senioři 2 dosáhl v sobotu 106 úderů - 5.místo a v neděli dosáhl 109 úderů - 8.místo. Ladislav Vodňanský v sobotu dosáhl 118 úderů - 9.místo a v neděli dosáhl 105 úderů - 4.místo. Poslední náš zástupce v této kategorii Vladimír Škubal startoval pouze v neděli a dosáhl 133 úderů - 12.místo.

výsledky najdete zde
 

V neděli 30.8. proběhl 1.BT turnaj nové sezóny 2020/21. Zúčastnilo se celkem 74 hráčů a hráček z Čech. Bohužel z důvodu nepříznivého počasí byl turnaj zkrácen, kvůli dešti se odehrála pouze dvě kola. Nicméně na úrovní výkonů to neubralo. V kompletním složení se zúčastnili hráči našeho klubu. Úspěchem pro naše barvy jsou určitě dvě medailová umístění. V kategorii seniorů skončil na 2.místě Lumír Benda po rozstřelu výkonem 48 úderů. V kategorii žen skončila na 2.místě Lenka Rendlová výkonem 60 úderů. V kategorii mužů skončil na 6.místě Aleš Rendl výkonem 49 úderů. Jiří Míka skončil na 9.místě výkonem 53 úderů. V kategorii seniorů skončil na 7.místě Jaroslav Havel výkonem 50 úderů. V kategorii senioři 2 skončil na 7.místě Ladislav Vodňanský výkonem 53 úderů. Jaroslav Moutvička skončil na 11.místě výkonem 57 úderů. Vladimír Škubal skončil na 17.místě výkonem 79 úderů. Na startu nové sezóny se nám oproti předešlým sezónám dařilo v soutěžích družstev. Ve smíšených družstvech jsme skončili na 3.místě s výkonem 261 úderů a ziskem 4 bodů. V seniorských družstvech jsme skončili na 4.místě s výkonem 158 úderů a ziskem 2 bodů.

výsledky najdete zde
 

Všem našim medailistům gratulujeme. 2.BT turnaj tohoto roku nás čeká v pondělí 28.9. v Hradci Králové.


31.8.2020
Upozorňujeme návštěvníky našeho areálu z řad veřejnosti o prodloužení otevírací doby pro tento rok 2020. Vzhledem k tomu, že jsme otevřeli z důvodu koronaviru až o měsíc déle začátkem května budeme mít otevřeno v případě příznívého počasí také celý říjen. Více info správce 607 667 170.

1.7.2020
Nová sezóna 2020 se po koronavirové pauze pomalu rozbíhá. V Rakovníku proběhl za velmi krásného počasí první velký turnaj "Přebor Čech" pro tento rok. Zúčastnilo se celkem 86 minigolfistů a minigolfistek. V takřka plné sestavě jsme plni očekávání vyjeli také my. Chyběl pouze Jiří Míka a Lenka Rendlová. Jak se nám dařilo, někomu lepší, někomu horší. Na většině byla vidět turnajová nerozehranost, jen trénink, kterého bylo určitě dost u všech samotný nestačí.

Nejlépe dopadl tradičně náš předseda Lumír Benda. V kategorii seniorů skončil na devátém místě výkonem 190 úderů. V kategorii mužů skončil na 15.místě Aleš Rendl výkonem 200 úderů. V seniorech skončil na 17.místě Jaroslav Havel výkonem 212 úderů. V kategorii senioři 2 jsme měli tři startující. Ladislav Vodňanský skončil na 13.místě výkonem 216 úderů. Jaroslav Moutvička skončil na 15.místě výkojem 220 úderů. Vladimír Škubal skončil na 19.místě výkonem 228 úderů.

Výsledky najdete zde