Kniha návštěv

Datum: 19.09.2018

Vložil: ShaylaMycle

Titulek: Revolutional software XRumer 16.0 + XEvil 4.0 break BitFinex Captcha

Perfect update of captcha recognition software "XEvil 4.0":
captcha breaking of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 4.0 with any most popular SEO/SMM programms: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.

FREE DEMO AVAILABLE!

Good luck ;)

Datum: 22.04.2017

Vložil: Honza

Titulek: Osklive hriste

V Plzni a okoli jsou mnohem hezci lepsi a zabavnejsi minigolfy nez tahle ostude kde si jeste nejspis hrajete na naky mistry oficialni minigolfisty je to docela k smichu...myslel jsem ze se prijdu podivat kdyz je to tak vyhlasene ale stacilo mi videt ty fotky arecist par mistnich komentu a uz nemam chut

Datum: 22.04.2017

Vložil: J.A. Syšel

Titulek: Re: Osklive hriste

Honzo, (chudáku) pěkně ses tu odkopal.....! Zřejmě jsi ten týpek, co se sám neumí nijak realizovat a potřebovals na někoho vyblít svůj kýbl žluče. Pokud se týká drah samotných, měl bys vědět, že ČMGS pravidelně kontoluje technický stav hřišť a získat certifikát o tom, že dráhy odpovídají normám WMF (Světové minigolfové federace) není jednoduché. Evidentně vůbec nevíš, do čeho vrtáš a ještě k tomu do věci taháš politiku. Pokud tě k tomu inspiroval historický článek z roku 1982, (převzatý z výroční publikace ke 120 letům organizovaného sportu v Plzni, kde se píše o mnoha desítkách plzeňských sportů, tak jak postupně v historii vznikaly), tak si pamatuj, že tehdejší zakladatelé klubu museli překonávat spoustu překážek, o kterých ty nemáš ani tušení! Těm lidem co minigolf udrželi až do dnešních dnů nesaháš ani po kotníky. Pochlub se, za kolik hraješ jedno kolo ty? Co ty sám jsi dokázal vybudovat?
J.A. Slyšel

Datum: 22.04.2017

Vložil: Honza

Titulek: Osklive hriste

Vypada to hnusne zastarale a komunisticky uz jen z fotek. A panovi co se divil ze je to oficialni hriste se vubec nedivim...hrani na tehne osklivych komouskych hristich co majitele nedaji ani poradne do kopy by melo byt zadara..a ne tam za to chtit po detech penize

Datum: 13.09.2016

Vložil: Antonín Čupřík

Titulek: DGK Louny

Vladimír Škubal je náš nejoblíbenější dráhový golfista. Má pevnou ruku a i když chlastá málo, tak ty jamky dobejvá až kauče pot polejvá.
Přejeme mu pevné zdraví a titum Mistra ČR v nejbližší sezonně.

Datum: 10.06.2016

Vložil: Raci

Titulek: OPEN + PČR Plzeň

Už se to blíží, jupí...! Pivo tu mívá říz, tak jen aby nás někdo nezaříz...:-)

Datum: 19.04.2016

Vložil: kluci+holky z Rakovníka

Titulek: Už mají otevřeno!!!

Dobrá zpráva, že už jste se probudili ze zimního spánku, to u nás golfisti ještě chrněj.. V červnu si k vám přijedeme zahrát, tak připravte nějaké dobroty!:-) Čawes Plzeňáci

Datum: 15.08.2012

Vložil: Petr

Titulek: To jako vážně.

Místo je to sice hezké, ale stav hřiště je v některých případech katastrofální. Stav například mostu je pro mě nepochopitelná záležitost. Navíc mám podezření, že některé dráhy ani nesplňují pravidla Českého minigolfového svazu. Takže toto hřiště rozhodně nedoporučuji. Navíc mi není jasné jak na takovémhle místě můžu fungovat minigolfový klub.

Datum: 27.08.2012

Vložil: Lumír Benda, MGC Plzeň

Titulek: Re: To jako vážně.

Vaše laické podezření, že některé dráhy nesplňují pravidla ČMGS jsou celkem mylná. V areálu máme vystaven certifikát WMF (světová minigolfová federace) potvrzený ČMGS. Nicméně pokud se vám cokoliv nezdá, telefonicky se obraťte na moji osobu, sejdeme se na hřišti s pravidly a metrem, a já vás přesvedčím, že uvedený certifikát není jen "kus papíru". Co se překážky most týče, ano není úplně a naprosto v pořádku. Někteří nezodpovědní návštěvníci nám jej již potřetí rozlámali. Takže nezbylo nic jiného než jej opravit takovýmto provizorním způsobem, ale přesto je to dráha hratelná a velmi rád vám předvedu jak se dá zahrát za "eso". A na závěr, naopak nechápu já vás ohledně fungování klubu. Tento funguje bez problémů již přes 30 let a má v současnosti 12 aktivních háčů. Pokud budete mít zájem rádi vás opět přivítáme v našem areálu, a v případě zájmu vám rád předvedu "hratelnost" tohoto hřiště.

Datum: 14.03.2012

Vložil: Pavlína

Titulek: ..

Pěkné místo na posezení, ale i zábavu nejen pro dospělé. Moc vstřícná a příjemná obsluha. Chodím tam ráda a všem také doporučuji!

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek