Aktuality 

30.8.2017
V neděli 27.8. proběhlo na našem hřišti 1.kolo ligy družstev sezóny 2017/18, soutěž jednotlivců 3.BT turnaj tohoto roku. Startovalo celkem 75 hráčů a hráček z Čech. Z našeho klubu se kromě Ondřeje Moutvičky zúčastnili všichni naši členové. Dařilo se asi tak napůl.
V jednotlivcích nejlépe zahráli Ladislav Vodňanský, který v kategori senioři 2 skončil na druhém místě výkonem 98 úderů. V kategorii žen skončila na třetím místě Lenka Rendlová - výkon 110 úderů. Gratulujeme !!! V kategorii seniorů skončil na čtvrtém, bramborovém místě Lumír Benda výkonem 95 úderů.

Ostatní dost zaostali. Jiří Míka v mužích výkon 103 úderů - 10.místo, Aleš Rendl výkon 115 úderů - 20.místo. V seniorech Jaroslav Havel výkon 126 úderů - 16.místo, Jaroslav Moutvička výkon 130 úderů - 17.místo, Vladimír Škubal výkon 131 úderů - 18.místo.

Ani v soutěži družstev se nám vůbec nedařilo.Ve smíšených družstvech jsme skončili na děleném pátém a šestém místě se ziskem 1,5 b. V seniorských družstvech jsme skončili na šestém místě se ziskem 2 b.  

Výsledky najdete zde

13.8.2017
Start  nové prvoligové sezóny 2017/18 se blíží. První zemský turnaj BT ( Bohemia tour) družstev a jednotlivců se koná v neděli 27.8.2017 na našem hřišti v Plzni na Borech.
Z tohoto důvodu upozorňujeme širokou veřejnost, že areál bude od pátku 25. do neděle 27.8. uzavřen !!!

23.7.2017
V Rakovníku proběhl 39.ročník Mistrovství ČR v mini golfu. Od soboty 15. do středy 19.7 probíhaly tréninky na obou hřištích. V úterý 17.7. od 19,00 hod proběhlo slavnostní zahájení v kulturním domě za účasti sponzorů a místostarosty města Rakovník. Celé mistrovství provázelo velmi teplé počasí, teploty se pohybovaly nad 30 stupni. Ve čtvtrečních odpoledních hodinách narušila mistrovství půlhodinová bouřka s dešťem. Vše se zvládlo bez jakýkoliv problémů. Z našeho klubu se zúčastnili 4 hráči, všichni v kategorii seniorů.

Svého nejlepšího umístění dosáhl Lumír Benda. Skončil na krásném 6.místě - výkon 213 úderů. V absolutním pořadí skončil na 21.místě - zároveň postup do sobotního K.O. systému. Tam už se mu tolik nedařilo - vypadl hned v prvním kole s domácím MIchalem Šlapákem v poměru 7 : 2. Krásného úspěchu dosáhl Jaroslav Havel na svém prvním mistrovství. 16.místo v kategorii - výkon 237 úderů, v absolutním pořadí 59.místo je určitě pro něj velkým povzbuzením do dalšího tréninku. Vladimír Škubal skončil na 25.místě - výkon 278 úderů, v absolutním pořadí skončil na 91.místě. Jaroslav Moutvička skončil na 26.místě - výkon 289 úderů, v absolutním pořadí skončil na 92.místě.

Především Lumírovi gratulujeme ke krásnému výkonu a umístění v kategorii. Gratulaci také zaslouží Jaroslav Havel za svůj výkon na prvním  M ČR!!!

Výsledky najdete zde , foto najdete zde

26.6.2017
O víkendu proběhl první vrchol domácí golfové sezóny "Přebor Čech" na hřišti Děkanky v Praze. S cílem dosáhnout co nejlepších výsledků v jednotlivcích a uhájit obě bronzové pozice v družstvech první čtyři naši hráči vyrazili ve čtvrtek ráno na dva tréninkové dny. Zbylí čtyři naši hráči se k nám připojili v pátek ráno. Nezúčastnila se jen Lenka Rendlová z rodinných důvodů. Ta má jako držitelka I.VT přímý postup na M ČR. Tréninkové dny provázelo dost nesnesitelné horko, všichni jsme to zvládli a byli připraveni na turnaj. Horko pokračovalo i v sobotu, až v neděli bylo příjemně dýchatelno.

A jak se nám vedlo v samotném turnaji.
V mužské kategorii Ondřej Moutvička skončil devátý - výkon 196 úderů. Jiří Míka skončil na 16.místě - výkon 206 úderů. Aleš Rendl skončil na 18.místě - výkon 207 úderů.
V seniorské kategorii skončil Lumír Benda na šestém místě - výkon 194 úderů. Jaroslav Havel skončil na 15.místě - výkon 234 úderů. Jaroslav Moutvička skončil 18.místě výkon - 262 úderů. Vladislav Škubal skončil na 19.místě - výkon 287 úderů.
V kategorii senioři 2 skončil Ladislav Vodňanský na 5.místě - výkon 206 úderů.

Ve smíšených družstvech jsme v tomto kole po lítém boji skončili na 3.místě - výkon 1009 úderů. Do tabulky ligy jsme si připsali 4 body a celkově jsme obsadili se ziskem 19 bodů krásné třetí místo o půl bodu před TJ MG Cheb.
V seniorských družstvech jsme celkové třetí místo neudrželi. V tomto kole jsme skončili na třetím místě - výkon 641 úderů. Do tabulky ligy jsme si připsali 4 body a celkově jsme se ziskem 26 bodů obsadili čtvrté místo, stejně jako třetí MG Seba Tanvald. Bohužel jsme prohráli plichtu na počet úderů.

Ke krásnému třetí místu ve smíšených družstvech blahopřejeme !!! Výsledky najdete zde  , foto najdete zde

11.6.2017
V neděli jsme uzavřeli dvoudenní víkendové klání uspořádáním krajského přeboru pro oblast Čechy - západ. Startovalo celkem 43 hráčů a hráček. Ti hráči, kteří nemají druhou výkonnostní třídu bojovali o postup na přebor Čech. Hráči a hráčky s druhou výkonnostní třídou mají zajištěn přímý postup na tuto přeborovou soutěž. Tak jako v sobotu se našich hráčům a hráčkám dařilo probojovat na stupně vítězů, opět velmi dobrými výkony. Získali jsme dva tituly přeborníka kraje a čtyři druhá místa.

V mužské kategorii skončil na druhém místě Jiří Míka - 94 úderů. V ženské kategorii skončila na druhém místě Lenka Rendlová - 110 úderů. V seniorské kategorii je přeborníkem kraje Lumír Benda - 92 úderů, zároveň druhé místo v absolutním pořadí mezi muži. Ve stejné kategorii skončil na druhém místě Jaroslav Havel - 109 úderů. V kategorii senioři 2 e přeborníkem kraje Ladislav Vodňanský - 94 úderů.
Všem moc blahopřejeme !!!  foto najdete zde 

11.6.2017
V sobotu uspořádal náš klub pátý turnaj sezóny 2017 kategorie "Open". Startovalo celkem 44 hráčů a hráček z klubů oblasti Čechy - západ. Našim hráčům se na domácím turnaji podařilo získat pět umístění na stupních vítězů velmi dobrými výkony.

V mužské kategorii zvítězil Jiří Míka - 92 úderů, zároveň skončil na třetím místě v absolutním pořadí mezi muži. V seniorech zvítězil Lumír Benda - 85 úderů, zároveň zvítězil v absolutním pořadí mezi muži. V seniorech 2 zvítězil Ladislav Vodňanský - 104 úderů.
Všem moc blahopřejeme !!!  foto najdete zde

3.6.2017
Chceme tímto návštěvníky našeho areálu upozornit, že od pátku 9.6. do neděle 11.6. bude areál pro širokou veřejnost uzavřen z důvodu konání turnajů kategorie "Open" a "Krajského přeboru". Od úterý 13.6. bude opět normální provoz.
Děkujeme za pochopení !!!

23.5.2017
V neděli proběhl BT turnaj na hřišti Oáza v Praze - 4.kolo 1.ligy družstev a jednotlivců sezóny 2016/17. Opět až na Lenku Rendlovou jsme se zúčastnili kompletní družstvo, včetně kouče Jardy Tuháčka. Oproti Rakovníku bylo krásné počasí, v pátek krásné sluníčko,teplota nad 20 stupňů, celý den jasno. Při sobotním tréninku a nedělním turnaji už to takové nebylo. Teplota okolo 15 stupňů, pod mrakem a bez deště. Takže ideální počasí.

Opět jsme dosáhli velmi dobrých úspěchů, jak v jednotlivcích, tak v týmových spoitěžích.
V mužské kategorii skončil na krásném třetím místě Ondřej Moutvička výkonem 88 úderů a třetí místo v absolutním pořadí je dvojnásobně výborné. V kategorii senioři 2 skončil na druhém místě Ladislav Vodňanský výkonem 94 úderů.

Ve smíšených družstvech jsme toto kolo vyhráli celkovým výkonem 464 úderů. Do tabulky jsme si připsali krásných 7 bodů a před finálem 1.ligy na Přeboru Čech jsme na krásném třetím místě se ziskem 15.5. bodu.

V seniorských družstvech jsme v tomto kole skončili na čtvtém místě celkovým výkonem 308 úderů Do tabulky jsme si připsali 5 bodů a před finálem 1.ligy na Přeboru Čech jsme také na třetím místě se ziskem 22 bodů.

Opět výborné úspěchy, moc gratulujeme !!!!! Nyní nás čeká 5.Open a krajský přebor na našem hřišti 10. - 11.6.

Výsledky najdete zde , foto najdete zde

8.5.2017
Ve Františkových Lázních proběhl Grad Prix turnaj - 2.kolo Extraligy družstev sezóny 2016/17 a jednotlivců. Této soutěže se mohou zúčastnit pouze hráči s I.VT a na základě nepřímých postupů. Proto se z našeho klubu zúčastnili pouze 4 hráči v kategoriích jednotlivců. Soutěže družstev neobsazujeme.

Podle dosažených výkonů nikdo z našich hráčů Lumír Benda, Ondřej Moutvička, Aleš Rendl a Lenka Rendlová moc spokojen nebyl.

V kategorii seniorů dosáhl Lumír Benda výkonu 101 úderů - 14.místo, v kategorii mužů dosáhl Ondřej Moutvička výkonu 110 úderů - 28.místo, Aleš Rendl dosáhl výkonu 110 úderů - 27.místo, v kategorii žen dosáhla Lenka Rendlová výkonu 121 úderů - 9.místo.

Výsledky najdete zde

27.4.2017
V neděli proběhl BT turnaj v Rakovníku - 3.kolo 1.ligy družstev sezóny 2016/17 a jednotlivců. Až na Lenku Rendlovou se zúčastnili všichni naši hráči, včetně našeho kouče Jardy Tuháčka. Páteční trénink provázelo celkem slušné počasí - takže jsme si hřiště dobře projeli, v sobotu už tak krásně nebylo - moc koleček jsme nedali. Nejhorší to bylo v neděli při samotném turnaji - zima, déšť i drobné sněžení. začátek turnaje byl o patnáct minut posunut a kvůli dešti bylo dvakrát přerušení.

V turnaji se našim hráčům dařilo velmi dobře hlavně v týmových soutěžích, ale i v jednotlivcích.
V kategori senioři 2 po dramatickém rozstřelu na dráze číslo 4 ( velký hrad ) skončil na druhém místě Ladislav Vodňanský výkonem 100 úderů.

Ve smíšených družstvech jsme skončili na třetím místě výkonem 491 úderů. Do tabulky jsme si připsali 4 body a se ziskem 8,5 bodu jsme po třetím kole na pátém místě.
V seniorských družstvech jsme zvítězili výkonem 294 úderů. Druhé družstvo Fr.Lázní jsme porazili o 8 úderů !!!! Zbylých šest družstev jsme přejeli o parník !!!! Do tabulky jsme si připsali 9 bodů a se ziskem 17 bodů jsme se posunuli na krásné třetí místo po třetím kole.

Výborné úspěchy všech, moc gratulujeme !!!!!!!
Držíme palce při 4.kole 1.ligy družstev, které bude 21.5. na hřišti Oáza Praha.

18.4.2017
Nová sezóna 2017 odstartovala. Proběhly první dva turnaje kategorie Open v Rakovníku. Až na krátkou přeháňku v neděli bylo krásné počasí.Z našeho klubu se zúčastnilo celkem 7 hráčů. Na začátek sezóny jsme si vedli velmi dobře.
V sobotu jsme získali tři druhá místa a jedno třetí.
Lumír Benda - druhé místo v seniorech a třetí v absolutním pořadí - výkon 89 úderů.
Jiří Míka - druhé místo v mužích - výkon 92 úderů.
Ladislav Vodňanský - druhé místo v seniorech 2 - výkon 97 úderů.
V neděli jsme získali jedno první místo.
Ladislav Vodňaský - v seniorech 2 - výkon 94 úderů.

Ke krásným výkonům blahopřejeme a všem držíme palce při první BT turnaji hned další víkend opět v Rakovníku, který bude zároveň 3.kolem 1.ligy smíšených a seniorských družstev. 

2.4.2017
Před novou sezónou "2017" jsme museli udělat úpravy areálu. Bohužel jsem jsme přišli o jednu dráhu - vlny. Spadlá velká větev ze stromu udělala své, zatím nelze opravit. Místo ní jsme přesunuli jinou dráhu - položené. Po prvních zkušenostech se na novém místě dá hrát velmi dobře. Po položených na starém místě zbylo volné místo. Máme také další novou dráhu č.7 - okénko, kterou jsme umístili mezi dráhou proudy a ledvina. Buduje se také díky Lumíru Bendovi nové místo pro zveřejňování výsledků při turnajích u přistavěného prostoru rozšířeného občerstvení .
foto najdete zde

26.3. 2017
Od letošní sezóny upravujeme otevírací dobu našeho areálu. Pondělí - zavírací den. Úterý - neděle - otevírací doba dle titulní strany webu.

5.3.2017
Blíží se termín otevření našeho areálu pro veřejnost v roce 2017. Na sobotu 11.3. je svolána brigáda členů klubu na úklid celého areálu. Od pondělí 13.3. bude areál otevřen, nicméně bude záležet na počasí. Od dubna bude provoz areálu dle rozpisu na našich webových stránkách.

Širokou veřejnost upozorňujeme, že jsme od tohoto roku zdražili vstupné o 10 ,- Kč. Dospělí 60,- Kč, děti do 15 let 50,- Kč.


13.11.2016
V sobotu 12.11. jsme zakončili letošní rok každoroční brigádou při úklidu celého areálu. Letošní brigádu provázelo chladnější počasí, ale vše jsme do 14 hodiny zvládli. Poté jsme v teple našeho klubového zařízení zhodnotili letošní rok.

V letošní sezóně dosáhl největšího úspěchu Lumír Benda - 3.místo - Přebor Čech - kategoie senioři.

Naše smíšené družstvo v sezóně 2015/16 skončilo v 1.lize na 3.místě.

V sezóně 2016/17 přezimuje naše smíšené družstvo na 4.místě se ziskem 4,5 b.,

                                                 seniorské družstvo na 5.místě se ziskem 8 bodů.

O otevření areálu v roce 2017 Vás budeme včas informovat.